Naše služby

IMG_1343Naše firma Sklenářství Drábek nabízí svým zákazníkům zasklívání interiérů a exteriérů.

Provádíte renovaci Vašeho domu nebo bytu? Chcete lépe bydlet? Kontaktujte nás a tým našich odborníků Vám rád poradí. Přijedeme k Vám, zakázku zaměříme a zdarma vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Chcete se ve Vašem bytě či domu cítit bezpečněji? Nabízíme Vám protipožární sklo, folie na sklo nebo izolační sklo. V naší široké nabídce také naleznete bezpečnostní sklo a neprůstřelné sklo vrstvené Connex, které je vyrobeno ze dvou nebo více tabulí skel. Tabule jsou spojeny vrstvou folie, která zaručí bezpečnost Vašeho domova.

Dodáváme také lakované sklo, kování na sklo, moderní pochozí skla, ohýbané sklo, sklo pod krb, vakuovaná skla.

Naše firma se specializuje na výrobu dvojskel a výrobu akvárií nebo terárií na míru. Dále nabízíme barevné lakované sklo lacobel, které je vhodné do interiérů.

Mezi naše služby patří

Bezpečnostní skla – tvrzená, vrstvená, drátosklo

Bezpečnostní skla tvrzená jsou obzvlášť odolná proti prasknutí. Při výrobě prochází speciálním tepelným zpracováním. Pokud ale přece k prasknutí dojde, tak se sklo rozpadne na velmi malé střepy, které jsou tupé a tak nezpůsobí poranění. Tato skla jsou používána především do interiérových dveří.

Drátosklo je válcované ploché sklo. Při výrobě je středem do hmoty vtažena drátěná vložka. Tato vložka po rozbití zajistí zbytkovou stabilitu. Zamezí tak odpadávání ostrých střepů a zajišťuje celistvost skla.

Interiérová skla

Interiérová skla se používají například jako vybavení kuchyní. Pro kuchyňské linky nabízíme sklo barevné opracované nebo kalené s možností výřezu pro digestoře nebo zásuvky. Dále máme v nabídce skla pro interiérové dveře a vestavěné skříně, která mohou být barevná nebo čirá.  Do interiérů koupelen jsou to pak sprchové nebo vanové dělící dveře.

Ornamentální skla

Ornamentální skla jsou plochá skla, která jsou z jedné strany vzorovaná. Nejčastěji se používají k dekorativnímu rozdělení prostor nebo ke snížení průhlednosti, kdy se zachová optimální světelná propustnost. Používají se u zasklívání oken nebo dveří.

Barevná skla

Nabízíme širokou škálu barevných skel, která jsou vhodná pro obklady kuchyní nebo stěn koupelen. Barevná skla se používají také na dvířka kuchyňských linek, pracovních desek kuchyní nebo jako výplň skleněných dveří v interiérech.

Matovaná pochozí a žáruvzdorná skla

Matovaná pochozí skla jsou speciální skla, po kterých se dá chodit. Používají se především ve veřejných budovách, obchodních centrech nebo jako interiérové vybavení vícepatrových rodinných domů. Díky aplikování pochozích skel do stropních konstrukcí se prosvětlí prostory, které jsou o patro níže.

Žáruvzdorná skla se především používají do kamen a krbů, ale také pro halogenové lampy. Odolají vysokým teplotám až 800°C.

Skleněné obklady, barevná skla a obklady za kuchyňské linky

Nabízíme širokou škálu skleněných obkladů, které jsou vhodné především jako obklady za kuchyňské linky nebo obklady stěn koupelen. V interiérech se barevná skla používají jako výplně skleněných dveří a vestavěných skříní do ložnic a předsíní. Další využití barevného skla je na pracovní desky v kuchyních nebo na dvířka kuchyňských linek.

Celoskleněné – dveře, stěny, příčky, zábradlí

Celoskleněné dveře, stěny nebo příčky se využívají jako vybavení moderních interiérů i exteriérů, kde je nutné zajištění přístupu světla. Umožní propojit dvě místnosti, které jsou opticky rozšířeny a také prosvětleny. Dále nabízíme celoskleněné zábradlí, které se stalo hitem moderních exteriérů a interiérů. Další možností je skleněné zábradlí kombinované s nerezovou ocelí.

Skleněné sprchové kouty na míru

Naše komplexní služby zajišťují zaměření zakázky, vypracování cenové kalkulace, výrobu a montáž skleněných sprchových koutů na míru. Díky sprchovacímu kování a bezpečnostnímu sklu dokážeme vyrobit jakékoliv kombinace skleněných sprchových koutů.

Výroba izolačních skel

Izolační sklo je vyrobeno jako dvojsklo nebo dokonce trojsklo. Výhodou použití izolačního skla je ušetření finančních prostředků za vytápění. Nabízíme výrobu izolačních skel a jejich dodání v jakýchkoliv tvarech a rozměrech přesně podle potřeb a přání našich zákazníků. Dodáváme izolační sklo zvukově izolační, se zesílenou tepelnou izolací, bezpečnostní nebo s úpravou proti slunečnímu záření.

Výroba zrcadel, akvárií a terárií na míru

Svým zákazníkům do interiéru jejich rodinného domu nebo bytu nabízíme výrobu zrcadel, akvárií a terárií na míru. Zakázku si přijedeme zaměřit a vypracujeme zdarma nezávaznou cenovou kalkulaci. Výrobu a dodání provádíme v co nejkratší možné době.

Pojízdná dílna

Naše firma nabízí zasklívání oken a dveří, zasklívání výloh, lepení zrcadel a obkladů, montáž skleněných příček, stěn, dveří a zábradlí. Naše služby zahrnují zaměření zakázky na místě, vypracování cenové kalkulace, výrobu a dodání.

Nabízíme profesionální jednání a dlouholeté zkušenosti.

U nás najdete inspiraci pro Váš útulný a bezpečný domov.

Patříme k těm nejlepším!