Nepřehlédněte

IMG_1396Nový trend – nové sklo Timmeless

Naše firma Sklenářství Drábek nabízí svým zákazníkům profesionální sklenářské služby např. broušení, vrtání, pískování, gravírování a lepení skla.

Jsme úspěšná česká firma, se sídlem v Praze. Tým našich zaměstnanců provádí sklenářské práce po celé České republice.

Využijte našich dlouholetých zkušeností a neváhejte nás kontaktovat. Svým zákazníkům nabízíme služby v oblasti opracování, zpracování a montáže plochého skla. Zasklíváme interiéry a exteriéry. Poskytujeme komplexní služby. Zaměření zakázky a vypracování nezávazné cenové kalkulace je zdarma.

Nový trend – představujeme nové sklo!

Sledujeme neustále nové trendy v našem oboru. Představujeme nové sklo pro sprchové kouty a vanové zástěny. Seznamte se i vy s touto novinkou – sklo Timeless vyniká vysokou odolnosti proti korozi, způsobenou neustálým působením vody na sklo a také velmi snadným čištěním. Tyto unikátní vlastnosti jsou způsobeny téměř neviditelným povlakem oxidů kovů. Tato vrstva je na sklo nanášena již při jeho výrobě a následně aktivována jeho tepelným tvrzením (kalením). Ušetřete svoje peníze a nervy!

IMG_1371Dalším důležitým faktem je, že vrstva kovu musí vždy směřovat směrem dovnitř sprchového koutu. Sklo se snadno udržuje pouze utěrkou z jemné tkaniny a vodou. Nedoporučujeme používat jakákoliv abrazivní čistidla.

Výhody jsou dané – oproti obyčejnému sklu je Timeless mnohem praktičtější, jelikož nemusíte kupovat drahé roztíratelné prostředky, které je nutné neustále obnovovat. Timeless vydrží při správné údržbě jako nový minimálně 10 let. Je zřejmé, že prvotní investice se tedy zaručeně několikrát vrátí a ušetříte nejen finance, ale i čas.

V případě vašeho zájmu jsme vám k dispozici a poskytneme další informace!

Nabízíme profesionální jednání a dlouholeté zkušenosti.

U nás najdete inspiraci pro Vás útulný a bezpečný domov.

Patříme k těm nejlepším!